Monika Szela - Przewodnicząca Jury

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, Dyrektor Teatru Maska w Rzeszowie. Z wykształcenia germanistka i aktorka. Laureatka plebiscytu "Kobiety Przedsiębiorczej" w roku 2012. Posiada bogate doświadczenie teatralne, aktorskie, a nawet telewizyjne. Jako aktorka zadebiutowała w jednej z pierwszych edycji Festiwalu i już po raz czwarty przewodniczy obradom jury festiwalu.

monika szela

Adam Głaczyński

Dziennikarz Polskiego Radia Rzeszów, związany z rozgłośnią przeszło 25 lat. Współpracuje z TVP Rzeszów oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Absolwent polonistyki, specjalność filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonat kina, muzyki i teatru, specjalista od retoryki i erystyki, nominowany do nagrody "Mistrza Mowy Polskiej". Pomimo napiętego grafiku udało mu się po raz kolejny znaleźć dla nas czas.

 adam glaczynski

Agnieszka Szymańska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej (specjalności pedagogika ogólna i edukacja medialna), Podyplomowego Studium Menedżerów Kultury Szkoły Głównej Handlowej, Szkoły Pedagogów Teatru Instytutu Teatralnego. Zajmuje się organizacją, produkcją, promocją wydarzeń artystycznych adresowanych do dzieci. Prowadzi warsztaty edukacyjno – teatralne. Współpracowała z Fundacją ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom (koordynatorka działań medialnych kampanii w latach 2008-2011) oraz Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego. Specjalistka ds. kontaktów międzynarodowych Teatru Fredry w Gnieźnie. Członkini Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, w którym prowadziła warsztaty dla dzieci w ramach akcji Labirynt oraz dla pedagogów w ramach projektu „Teatralne Spięcie”. Producentka spektakli Teatru 21 („Ja jestem ja” oraz „.. i my wszyscy. Odcinek 0”).agnieszkaszymanska

Donald Trinder

Anglik mieszkający w Rzeszowie, wykładowca na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale filologii angielskiej, historyk. Interesuje się teatrem i już po raz trzeci zaszczyci nas swoją obecnością na Festiwalu.

donald trinder

Organizatorzy

Slider

Patronat honorowy

Image is not available
Image is not available

Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Slider

Patronat medialny

Slider

SPONSORZY

Slider