Warsztaty

Jerzy Jan Połoński

Polski aktor, reżyser, muzyk i artysta kabaretowy. Ukończył Państwowe Liceum Muzyczne w Katowicach, a następnie w 2002 roku PWST we Wrocławiu. Przez cztery lata (2002-2006) związany z krakowską Formacją Chatelet. Od 2004 roku współpracuje z programami rozrywkowymi i kabaretowymi realizowanymi przez TVP2 i TVN. Od 2006 roku reżyser spektakli teatralnych, telewizyjnych oraz widowisk muzycznych i galowych. Od stycznie 2015 roku dyrektor artystycznych Teatru Maska w Rzeszowie.

Ewa Mrówczyńska

Jest absolwentką kierunku aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Na rzeszowskiej scenie debiutowała bardzo udaną rolą pani Maier w spektaklu "Szpak Fryderyk" w 2009 r. i od tego czasu związana jest z Teatrem Maska. Stworzyła tu ciekawe kreacje aktorskie w siedmiu spektaklach (m. in. "Gwiazdce pana Andersena", "Pinokiu", "Małej syrence", "Bajce o księciu Pipo, o koniu Pipo i księżniczce Popi").

Kornel Pieńko
Aktor. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Przez wiele lat związany z Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie gdzie zagrał Tonia w „Szalonych nożyczkach” czy Sylwiusz Lombardii w „Słudze dwóch panów”. Gościnnie występował na scenach w Warszawie, Częstochowie czy Koszalinie. Jako DJ i konferansjer prowadził setki imprez dla najbardziej renomowanych firm i agencji eventowych w Polsce. Jako warm-up’er animuje publiczność na meczach siatkówki czy wydarzeniach sportowych. W czasie Euro 2008 oraz Euro 2012 prowadził strefę kibica gdzie kierował dopingiem nawet 40 tys. osób.

Organizatorzy

Slider

Patronat honorowy

Image is not available
Image is not available

Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Slider

Patronat medialny

Slider

SPONSORZY

Slider